RODO

Polityka ochrony danych osobowych

Ochrona Twoich danych osobowych

RODO – Polityka ochrony danych osobowych

Klauzula informacyjna dotycząca pacjentów „Medivita” sp. z o.o.

1.    Szanowny Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Medivita Sp. z o.o.”, zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem telefonując pod numer: 22 849 31 15 lub wysyłając pisemną korespondencję na adres 02-516 Warszawa, ul. Rejtana 15.

2.    Twoje dane przetwarzane są w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, zarządzania udzielaniem tych usług oraz leczenia. Podstawą prawną przetwarzania pozyskanych danych jest Ustawa z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

3.    Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

4.    Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

5.    Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa: Ustawa z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

6.    Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych. Zasady udostępnienia dokumentacji medycznej zostały określone przez przepisy polskiego prawa.

7.    W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8.    Przekazanie nam Twoich danych osobowych jest wymogiem ustawowym, dotyczy każdego Pacjenta, wobec którego realizujemy cele opisane w punkcie 2.

9.    Dysponując Twoimi danymi osobowymi Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej,  w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

Umów wizytę

Przychodnia Medivita

ul. Rejtana 15, Mokotów, Warszawa

Rejestracja: (22) 849-31-15

507-191-360; 502-390-110

e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

  Uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Medivita Sp. z o.o. Zobacz więcej...

  Dojazd

  Metro: M1 – stacja Pole Mokotowskie

  Autobusami: 119, 138, 174, 222, 167, 168

  Tramwajami: 4, 10, 17, 18, 33

  Samochodem: wjazd od strony ulic Rakowieckiej / Starościńskiej lub od strony ulicy Narbutta.

  30 lat

  doświadczenia na rynku

  Badania w 1 dzień

  Wszyscy specjaliści
  Bez kolejek

  Działamy od 1994 roku

  Najwyższej jakości obsługa Pacjentów