Konkurs Medycyna Pracy z iPhonem

Nagroda Główna – iPhone 7 Apple!

Konkurs

Pomagamy KAŻDEMU Kto Chce Pracować.

I rozdajemy iPhony! 🙂

Konkurs Medycyna Pracy z iPhonem. Nagroda Główna – iPhone 7 Apple!

 1. W dniach 2 stycznia – 31 stycznia 2019 r. zrób badanie z zakresu medycyny pracy w Medivicie
 2. Wyślij mailowo swoją opinię na temat badania, które u nas wykonałeś. Liczymy na szczerość z Twojej strony. Opinia może (a nawet powinna) być krytyczna, jeśli badanie nie spełniło Twoich oczekiwań!
 3. Wśród osób, które przyślą do nas swoją opinię, wytypujemy zwycięzców konkursu. Trzymaj kciuki i licz na wygraną!

Do wygrania smartfon Apple iPhone 7 i jako 2 nagrody dodatkowe – nagrody pieniężne. Całość regulaminu z którym prosimy się zapoznać znajduje się poniżej. My również szanujemy Twoją prywatność – Twoje dane nie zostaną wykorzystane do żadnych działań marketingowych – potrzebujemy ich, by móc powiadomić Cię o wygranej! Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

REGULAMIN KONKURSU Medycyna Pracy z iPhonem

(dalej: Regulamin Konkursu)

I. Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem konkursu „Medycyna Pracy z iPhonem” zwanego dalej „Konkursem” jest Medivita Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rejtana 15, 02- 516 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000204818, numer NIP 521-04-14-348, zwana dalej „Organizatorem”.
 2. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne (dalej: „Uczestnicy”).
 3. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Medivita Sp. z o.o., ich małżonkowie, dzieci oraz rodzeństwo. Prawo do weryfikacji spełniania powyższych warunków uczestnictwa przysługuje Organizatorowi.

II. Warunki uczestnictwa w Konkursie

 1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy w terminie od  02.01.2019 roku do 31.01.2019 roku wykonać w przychodni medycznej Medivita w Warszawie przy ul. Rejtana 15 dowolne badanie lekarskie z zakresu medycyny pracy i przesłać swoją opinię na temat wykonanego badania na adres mailowy: [email protected], umieszczając w temacie wiadomości tytuł „Opinia na temat badania”. Opinia powinna być przesłana w terminie do 02.02.2019. W odpowiedzi należy podać swoje imię i nazwisko, datę wykonania badania lekarskiego z zakresu medycyny pracy oraz wskazać adres e-mail, na którym Organizator może kontaktować się z Uczestnikiem w sprawach, dotyczących Konkursu.
 2. Uczestnik Konkursu może wysłać swoją opinię tylko jeden raz.
 3. Wykonanie badania (lub badań) z zakresu medycyny pracy w Medivicie w podanym terminie oraz wysłanie opinii jest równoznaczne ze zgłoszeniem uczestnictwa w konkursie. Wysłanie opinii bez wykonania badań z zakresu medycyny pracy nie będzie traktowane jako zgłoszenie uczestnictwa w konkursie.

III. Zasady przyznawania nagród w Konkursie

 1. W Konkursie zostaną przyznane 3 nagrody: – 1 nagroda główna: smartfon Apple iPhone 7 (32GB) oraz 2 pozostałe nagrody:  nagrody pieniężne w wysokości 250.00 zł oraz 100.00 zł. Nagrody pieniężne zostaną wypłacone, w uzgodnieniu z uczestnikiem konkursu, w formie gotówkowej lub przelewem na wskazany przez uczestnika rachunek bankowy.
 2. Zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie oznacza zgodę na publikację danych laureatów Konkursu zgodnie z Regulaminem Konkursu, chyba że laureat zastrzeże, iż takiej zgody nie wyraża. Dodatkowo do wszystkich laureatów zostaną wysłane powiadomienia o wygranej na podany w zgłoszeniu adres e-mail.
 3. Nagroda główna zostanie wręczona zwycięzcy Konkursu osobiście do rąk własnych w siedzibie spółki Medivita w Warszawie przy ul. Rejtana 15, albo, na jego życzenie, zostanie przekazana przesyłką pocztową.

IV. Postanowienia końcowe

 1. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie Organizatora  https://badania.medycynapracywawa.pl/ w okresie trwania Konkursu.
 2. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa firmie Medivita Sp. z o.o. do nieodpłatnego wykorzystywania przesłanej odpowiedzi w całości lub we fragmentach.
 3. We wszystkich sprawach dotyczących Konkursu, a nieuregulowanych Regulaminem Konkursu mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, w szczególności przepisy Kodeksu Cywilnego.

Organizator – Medivita Sp z o. o.

24 lata

doświadczenia na rynku

Badania w 1 dzień

Wszyscy specjaliści
Bez kolejek

Działamy od 1994 roku

Najwyższej jakości obsługa Pacjentów

Dojazd

Metro: stacja Pole Mokotowskie (około 950 metrów)

Autobusami: 117, 138, 210, 222, 119, 130, 167, 168

Tramwajami: 4, 10, 14, 18, 35

Samochodem: wjazd od ulicy Rakowieckiej w Starościńską, lub od strony Narbutta.

Umów wizytę

Przychodnia Medivita

ul. Rejtana 15, Mokotów, Warszawa

Rejestracja: (22) 849-31-15

507-191-360; 502-390-110

e-mail: [email protected]

Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

[recaptcha]